FeRiDe ÇeTiN FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeRiDe ÇeTiN FaN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Türklük` meselesine takılıp kaldık

YazarMesaj
Admin
Administrator

Administrator
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Sibel Can Dinlemek
Lakap : Sarı Kuş / Minik Meleğim
Ruh Hali : Türklük` meselesine takılıp kaldık Agliyo10
Tuttuğu Takım : Türklük` meselesine takılıp kaldık 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Yaşadığınız Ülke : Türklük` meselesine takılıp kaldık Turkiye

Türklük` meselesine takılıp kaldık Empty
MesajKonu: Türklük` meselesine takılıp kaldık   Türklük` meselesine takılıp kaldık Icon_minitime06.08.09 9:21

FERİDE ÇETİN

`

TCK`nın 30i.maddesiyle ilgili kısır tartışmalardan öteye gidilmemesi; Anadolu`nun asırlardır taşıdığı mirası reddedip `Türklük` kelimesine takılıp kalınması; Her ekonomik darboğaza girildiğinde milletçe en hassas olduğumuz konuların (türban, deprem, eğitim sistemindeki eksik gedikler) ısıtılıp ısıtılıp önümüze konulması; Terör ve uyuşturucu arasındaki göbek bağı komik Tv dizilerinde açıkça ifşa edilse bile her gelen hükümetin bu konuda eski sisteme devam diyerek korkak davranışı ve elbette ki cehalet Türkiye`nin halledemediği, halletmek için pek de gönüllü olmadığı sorunlar... Klişelere meraklı bir millet olduğumuz için, `eğitim ailede başlar` diyeceğim. Özellikle her türlü gelir gurubundaki kadın ve çocuklara, ayrım yapmadan, toplu terapi seansları yapılmalı. Ama vatandaşının lokmasını ağzından alan bir sistemde bu terapi seanslarının parası nasıl çıkacak? Onu da doğalgazın yanında bonus verirler belki diyerek İran ile Rusya`dan istesek mi? Niye olmasın, biz demokrasilerde çare tükenmez diyenlerin torunları değil miyiz?

((Sadece Feride Çetin İle İlgili Olan Yeri Aldım))
2008-02-10 Birgün http://www.birgun.net
https://feridecetin.yetkinforum.com

Türklük` meselesine takılıp kaldık
1 sayfadaki 1 sayfası