FeRiDe ÇeTiN FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeRiDe ÇeTiN FaN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Barış MANÇO olduğunu iddia eden çocuk

2 posters
YazarMesaj
artistt
tecrübeli üye
tecrübeli üye
artistt

Erkek
İş/Hobiler : müzik dinlemek çılgınlıklar yapmak
Lakap : artistt
Ruh Hali : Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk Shock10
Tuttuğu Takım : Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk Empty
MesajKonu: Barış MANÇO olduğunu iddia eden çocuk   Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk Icon_minitime15.12.08 17:29

Şu günlerde hangi kanalı çevirsem şu konuyla karşılaşıyorum. Efendim Antakyalı çocuğun biri ( adı da barış ) barış manço olduğunu iddia ediyor. Çocuk kendini barış manço olarak hissettiğini söylüyor ve oğulları ve eşiyle görüşmek istiyor. E tabi bize farklı gelen ve reyting getircek bi mevzu ya bu :M munzur tv kanalları da bu olaya bodoslamasına dalıp çocuğu ve ebeveynini kanala davet edip, akılları bulandırmak. ulan acaba böyle bişe var mıdır? Cidden çocuk barış manço olabilir mi yok canım daha neler, kül başıma ... gibi gibi yorumlara maruz kalan çok sevgili öğleden sonrası kuşağını maşallah takip eden ( hemde hiç aksatmadan ) insanlarımız bi güzel inanmakta bu olaya..

Yahu onlar napsın :M o kadar etkili ki çocuk lale manço' nun arabasını tanıdı falan. sonra odasını tanıdı . ama ne hikmetse komşularını tanımadı :M Sorarım size arkadaşlar reenkarnasyon ( bir diğer adı ruh göçü ) adı verilen '' ruhun bi başka bedende can bulması '' olayına nasıl bakıyosunuz? Bana saçma geliyo. Ne demek ben ölücem de yıllar sonra bi beden de can bulucam da falan da filan. Tamamen saçmalık. bu durumda benim ruhum aslında benim değil mi naptınız benim ruhuma ruhumu geri verin

neyse ne haa bide hiç üşenmedim hani olurda geçmişte neydiniz diye merak edenleriniz varsa bi link buldum bi tıklayın bakın görün geçmişte neymişsiniz ben baktım
artistt
tecrübeli üye
tecrübeli üye
artistt

Erkek
İş/Hobiler : müzik dinlemek çılgınlıklar yapmak
Lakap : artistt
Ruh Hali : Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk Shock10
Tuttuğu Takım : Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

MesajKonu: Geri: Barış MANÇO olduğunu iddia eden çocuk   Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk Icon_minitime15.12.08 17:30

Yorumlarınızı bekliyorum...
Busra
tecrübeli üye
tecrübeli üye
Busra

Kadın
İş/Hobiler : yüzmek
Lakap : çikolata
Ruh Hali : Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk Acaba10
Tuttuğu Takım : Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: Barış MANÇO olduğunu iddia eden çocuk   Barış MANÇO  olduğunu iddia eden çocuk Icon_minitime15.12.08 17:33

o da güzel oh vallha

Barış MANÇO olduğunu iddia eden çocuk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Barış MANÇO
» KÜÇÜK BİR ÇOCUK VE DUA
» YALAN SÖYLEMEYEN ÇOCUK